MÖBLER / Bord / Konsolbord 7517259
nr 751 7259
Konsolbord
förgylld med marmorskiva, nyrrokoko, höjd: 80, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:58:57
2/4 19:23:28